Форумът се премести на : http://progaming-bg.nspro.biz !!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какъв мислите,че би бил краят на света?

3 posters

Go down

Какъв мислите,че би бил краят на света? Empty Какъв мислите,че би бил краят на света?

Писане  little_imp Нед Сеп 14, 2008 3:37 am

Чичо Митко ще ме изрита от тука...Плаша малките деца...Ама все пак...зловещото винаги е яко...Какъв мислите ,че би бил краят на света???И моля ви...без брутални неща...Наистина ще загазя... No Wink
little_imp
little_imp
First Blood
First Blood

Female
Брой мнения : 19
Местожителство : планета Земя
Интереси : всичко без зубкането
Registration date : 13.09.2008

Върнете се в началото Go down

Какъв мислите,че би бил краят на света? Empty Re: Какъв мислите,че би бил краят на света?

Писане  -fRieNd- Нед Сеп 14, 2008 3:44 am

little_imp написа:Чичо Митко ще ме изрита от тука...Плаша малките деца...Ама все пак...зловещото винаги е яко...Какъв мислите ,че би бил краят на света???И моля ви...без брутални неща...Наистина ще загазя... No Wink


Laughing Laughing lol!
-fRieNd-
-fRieNd-
Администратор
Администратор

Male
Брой мнения : 69
Age : 32
Местожителство : В една луксозна кофъ ;]
Интереси : Php,HTML,Photoshop...
E-майл : tjm@abv.bg
Registration date : 13.09.2008

https://amxbg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Какъв мислите,че би бил краят на света? Empty Re: Какъв мислите,че би бил краят на света?

Писане  King- RecoN -Size Пон Сеп 15, 2008 9:07 pm

braiN написа:
little_imp написа:Чичо Митко ще ме изрита от тука...Плаша малките деца...Ама все пак...зловещото винаги е яко...Какъв мислите ,че би бил краят на света???И моля ви...без брутални неща...Наистина ще загазя... No Wink


Laughing Laughing lol!

Ей !!! Оплаши ма вееееееееее деба ... кфо искаш са .. @@@@:@

Така по темата ... Краят на света ще е през 2012г. Има много доказателства ... За мен най-гадното (това което най-много ме кара да мисля че тогава ще е краят на света) е че календарат на майте свършва на 2012г. ! НЯма да направя 15 години affraid Sad
King- RecoN -Size
King- RecoN -Size
Ъплоудър
Ъплоудър

Male
Брой мнения : 31
Местожителство : На стола :)
Registration date : 14.09.2008

Върнете се в началото Go down

Какъв мислите,че би бил краят на света? Empty Re: Какъв мислите,че би бил краят на света?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите